WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

2019 yılında Türk turizminin hizmetine girmiştir.  Marbes Hotel şehir merkezinde bulunmaktadır. Otelimiz  3 yıldızlı olup, 4 tek kişilik 8 çift kişilik 8 de aile odası olarak toplamda 20 odaya sahiptir.

150 kişilik Restoran, toplantı salonu gibi çok amaçlı salonlarımız mevcuttur. Odalarda TV, klima, mini bar, çeşitli ikramlar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Odalarımızdan kesintisiz olarak internete bağlanmak mümkündür.

 

MİSYONUMUZ

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde ağırlanarak güler yüzlü, hijyenik, konforlu bir ortamda konaklamasını ve otelimizde devamlı tercih etmenizi sağlamak bizim öncelikli görevimizdir. Otelimiz güvenilir, kaliteli, nezih ve ailelerin rahatça kalabileceği bir yer olup yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır

 

VİZYONUMUZ

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Marbes Hotel olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, tüm Marbes Hotel çalışanları olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 

Hakkımızda